Jesteś tutaj: Start

Witaj!

Jesteś na stronie Przedszkola Gminnego w Kamieńcu. Mamy nadzieję, że dzięki niej poznasz bliżej nasze przedszkole, znajdziesz wiele interesujących Cię informacji oraz jeszcze bardziej zaangażujesz się w życie naszego przedszkola.

Zapraszamy!

Przedszkole Gminne w Kamieńcu prowadzi prace w oddziałach zlokalizowanych w 4 miejscowościach: w Kamieńcu, Karczewie, Parzęczewie i Konojadzie. Organem prowadzącym Przedszkole Gminne w Kamieńcu jest Gmina Kamieniec. Nadzór nad przedszkolem sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty.

UWAGA RODZICE !

Trwają zapisy dzieci na tzw. "dyżur wakacyjny". Dyżur sprawować będzie Przedszkole w Kamieńcu w okresie od 4 lipca do 29 lipca. Z dyżuru mogą skorzystać dzieci, które uczęszczają do Przedszkola Gminnego w Kamieńcu. Kartę zgłoszenia dziecka na okres dyżuru można pobrać w sekretariacie lub ze strony internetowej z zakładki dyżur wakacyjny. Termin składania kart zgłoszeń oraz podpisania umów trwa do 24 czerwca.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma