Jesteś tutaj: Start

Witaj!

Jesteś na stronie Przedszkola Gminnego w Kamieńcu. Mamy nadzieję, że dzięki niej poznasz bliżej nasze przedszkole, znajdziesz wiele interesujących Cię informacji oraz jeszcze bardziej zaangażujesz się w życie naszego przedszkola.

Zapraszamy!

Przedszkole Gminne w Kamieńcu prowadzi prace w oddziałach zlokalizowanych w 4 miejscowościach: w Kamieńcu, Karczewie, Parzęczewie i Konojadzie. Organem prowadzącym Przedszkole Gminne w Kamieńcu jest Gmina Kamieniec. Nadzór nad przedszkolem sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty.

Uwaga Rodzice!

Informujemy, że listy dzieci przyjętych w drodze postępowania rekrutacyjnego do Przedszkola Gminnego w Kamieńcu na rok szkolny 2016/2017 zostały wywieszone na tablicach informacyjnych w poszczególnych oddziałach.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma