Jesteś tutaj: Start

Witaj!

Jesteś na stronie Przedszkola Gminnego w Kamieńcu. Mamy nadzieję, że dzięki niej poznasz bliżej nasze przedszkole, znajdziesz wiele interesujących Cię informacji oraz jeszcze bardziej zaangażujesz się w życie naszego przedszkola.

Zapraszamy!

Przedszkole Gminne w Kamieńcu prowadzi prace w oddziałach zlokalizowanych w 4 miejscowościach: w Kamieńcu, Karczewie, Parzęczewie i Konojadzie. Organem prowadzącym Przedszkole Gminne w Kamieńcu jest Gmina Kamieniec. Nadzór nad przedszkolem sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty.

FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Dnia 1 czerwca (piątek) zapraszamy dzieci i rodziców z Przedszkola w Konojadzie na Festyn z okazji Dnia Dziecka. Zabawy prowadzone przez
DJ. Grzesia na placu przy przedszkolu rozpoczną się od godziny 10.00.

Serdecznie zapraszamy!

--------------------------------------------------------------------------------

Nasze przedszkole uzyskało Certyfikat Jakości w zakresie realizacji procesów wspomagania rozwoju i edukacji dzieci poprzez stosowanie nowatorskich rozwiązań zgodnie z zasadami metodyki wychowania przedszkolnego. Nasza praca została oceniona jako "wzór dobrych praktyk pedagogicznych" certyfikat odebrała Pani dyrektor Grażyna Boruczkowska w obecności Wójta Gminy Kamieniec Pana Piotra Halasza.

------------------------------------------------------------------------------

"I RAJD ROWEROWY"

W dniu 2 czerwca o godz. 14.00 z okazji Dnia Dziecka Przedszkole w Kamieńcu organizuje Rajd Rowerowy dla dzieci z udziałem rodziców lub ich opiekunów.

Trasa rajdu:

Zbiórka przy Chacie Biesiadnej START ==> ul. Łąkowa ==>
ul. Główna ==> ul. Szkolna ==> droga do Parzęczewa ==>
ul. Rolna ==> ul. Polna ==> ul. Szkolna ==> ul. Handlowa ==>
ul. Ogrodowa ==> META Chata Biesiadna.

W rajdzie biorą udział dzieci przedszkolne samodzielnie na rowerku lub w foteliku rowerowym z rodzicem/opiekunem.
Proszę zgłaszać swój udział u nauczycielek grup.