Witaj!

Jesteś na stronie Przedszkola Gminnego w Kamieńcu. Mamy nadzieję, że dzięki niej poznasz bliżej nasze przedszkole, znajdziesz wiele interesujących Cię informacji oraz jeszcze bardziej zaangażujesz się w życie naszego przedszkola.

Zapraszamy!

Dzisiaj na tablicy

UWAGA RODZICE
 LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH
 W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM DO PRZEDSZKOLA GMINNEGO W ZESPOLE SZKOLNO – PREZDSZKOLNYM W KAMIEŃCU NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Informujemy, że dnia 22 marca  zostały wywieszone na drzwiach wejściowych przedszkola listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Gminnego w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kamieńcu. Ogólna informacja o zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatach znajduje się również w zakładce "Rekrutacja"

Zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie jest tożsame z jego przyjęciem. Rodzice, których dziecko zostało zakwalifikowane do Przedszkola Gminnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kamieńcu zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia do placówki w terminie do 05.04.2024r.

Niepotwierdzenie woli w podanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Potwierdzenie woli można pobrać ze strony internetowej naszego przedszkola  w zakładce „Rekrutacja”  lub   w przedszkolu, a następnie złożyć  do 5 kwietnia 2024r. w przedszkolu.